VIII Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków
Skorzęcin, 31.05 - 02.06 2019

MAXy, 31 maja 2019

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynik %PKLPDF
 154Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
17.0
5.0
WPELEKTROWNIA PAB Żelichowo
WKBS Września
65.2950170
 211Andrzej Syrek
Grzegorz Dembiński
12.0
7.0
WPKTB Konin 62.5346166
 363Jolanta Sendacka
Zbigniew Frank
13.0
5.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury Łódź 61.0242162
 412Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 60.7139158
 536Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
13.0
11.0
WPUKB KLEKS Szamotuły 59.6235154
 628Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WPRAL Poznań 59.3532150
 721Leszek Wójtowicz
Robert Pasek
2.5
2.5
MAZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom 57.6328147
 856Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
12.0
12.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 57.5025144
 945Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
4.0
1.5
WPPlatan Pleszew 57.4021141
 1032Adam Robak
Sławomir Czech
13.0
7.0
SL
LU
Dąbrowa Górnicza
SPS EKO-RÓŻANKA
57.1718138
 1113Grzegorz Wołowiec
Anna Nosalska
5.0
7.0
PMGTB - BLACKWOOD Gdańsk
WIMPEL Gdańsk
55.8714135
 1220Zdzisław Świątek
Paweł Siwiński
13.0
12.0
LBGSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 55.7110132
 1338Tomasz Radwański
Marek Tyran
5.0
13.0
LDLKS Piast Sieradz
Inwit Pabianice
54.3910129
 1451Tomasz Paluchowski
Andrzej Prasalski
13.0
7.0
MA
PD
K2 Rebid
Hetman Białystok
54.049126
 1523Krzysztof Robaszek
Piotr Piotrowski
5.0
5.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury Łódź 53.979123
 1647Marek Szabałowski
Wacław Stupnicki
3.0
4.0
ZPMEC-KPPD Szczecinek 53.698120
 1752Bogdan Świątek
Janusz Zwierzyński
12.0
11.0
WPKTB Konin
UNIA II Leszno
53.177117
 1829Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
7.0
5.0
PMGTB - BLACKWOOD Gdańsk
GTB - Game Over Gdańsk
52.977114
 1931Krzysztof Gawędzki
Rafał Furgal
5.0
4.0
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
ZTB Zawiercie
52.656111
 2024Sylwester Sokół
Piotr Trębski
4.0
2.5
LD
MA
Olimpia Łowicz
Piast I Feliksów
52.316108
 2143Alfred Kram
Krzysztof Sobierajski
5.0
5.0
LDRondo Łódź
Jagielloński Ośrodek Kultury Łódź
51.225105
 2237Mirosław Marszał
Arkadiusz Gotwald
5.0
3.0
LDPKB BINŻ Bełchatów 51.154102
 2362Sławomir Bolesta
Zenon Wierzbicki
9.0
5.0
PD
WP
Hetman Białystok
Kopernik Veolia Poznań
50.92499
 2450Ryszard Jaśkiewicz
Ireneusz Płocha
11.0
4.0
MP
SL
Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
SINGLETON ŚLĄSK Katowice
50.74396
 2565Jerzy Gaworczyk
Andrzej Krakowiak
5.0
5.0
LDWtórmex Radomsko
PKB BINŻ Bełchatów
50.67393
 2639Kazimierz Gralak
Antoni Sękowski
18.0
18.0
PMPRZYSTAŃ Juszkowo
COMPENSA Gdańsk
50.64290
 2727Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
5.0
5.0
LDPKB BINŻ Bełchatów
Wtórmex Radomsko
50.54187
 2849Stanisław Janik
Grzegorz Rojewski
13.0
13.0
LB
WP
GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
GRICON STARKA PAB Poznań
50.38184
 2959Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPPAB Poznań 50.13181
 3053Andrzej Zapałowski
Włodzimierz Choinkowski
4.0
7.0
LDRondo Łódź
MKS Bzura Ozorków
49.58178
 3144Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
2.5
2.5
MAPiast II Feliksów
Piast I Feliksów
48.69175
 3217Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPIOR I Poznań 48.37172
 3346Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
2.0
2.0
WPCybinka Poznań 48.30169
 3415Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
13.0
5.0
LDKDK I Kutno
LKS Piast Sieradz
48.17166
 3525Andrzej Sadowski
Marek Krawczyk
4.0
1.5
MAZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom 48.14163
 3657Jarosław Łaszczuk
Piotr Wulkiewicz
7.0
7.0
LD
PD
LKS Piast Sieradz
Hetman Białystok
47.95160
 3760Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
5.0
2.5
PMSCK IMPAS Sztum 47.82157
 3822Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
7.0
WPELEKTROWNIA PAB Żelichowo 47.72154
 3933Ireneusz Różycki
Dariusz Śledziewski
5.0
5.0
LDMKS Bzura Ozorków 47.69151
 4019Jarosław Gąsiorowski
Andrzej Kaźmierczak
13.0
5.0
LDWtórmex Radomsko 47.56148
 4140Karol Kałuziński
Adam Motyka
5.0
4.0
LDWtórmex Radomsko 47.53145
 4242Włodzimierz Robak
Krzysztof Staśkiewicz
3.0
3.0
WPSokoły Poznań
Kopernik Veolia Poznań
47.15142
 4358Mirosław Piątkowski
Zbigniew Jaworski
5.0
4.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury Łódź 47.02139
 4418Waldemar Sroczyński
Dariusz Lisiecki
11.0
4.0
LB
WP
Ilanka 1 Rzepin
Platan Pleszew
46.67136
 4561Krzysztof Pieles
Henryk Krakowiak
1.0
3.0
LD 
Ares Piotrków Tryb.
46.34133
 4616Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
4.0
 
WP
NZ
Karo Poznań
 
46.31130
 4734Andrzej Wiosna
Maciej Szalewicz
5.0
4.0
KP
LD
DOL-BY I Bydgoszcz
Veolia Łódź
45.86127
 4848Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
2.5
5.0
WPIOR II Poznań 43.85124
 4926Jerzy Markowski
Zenon Darmaszek
5.0
4.0
LDVeolia Łódź 42.27121
 5064Marek Witek
Andrzej Kazimierowicz
21.0
4.0
SL
OP
TBS MAGMA Zawiercie
BLOTKA Dobrodzień
42.14118
 5114Mirosław Staszewski
Zdzisław Pawlicki
5.0
4.0
LDVeolia Łódź 38.08115
 5230Wacław Krawiec
Krzysztof Gontarczuk
 
 
PK
NZ
  37.11112
 5335Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WPDąbrówka Naukabrydza.pl Poznań
 
36.5019
 5455Aleksander Zatke
Robert Barankiewicz
2.0
2.0
LDVeolia Łódź 35.1316
 5541Dariusz Sterniczuk
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
PD
WP
MOK Mońki
IOR I Poznań
34.7413

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-06-01 o 19:20:45