VIII Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków
Skorzęcin, 31.05 - 02.06 2019

IMPy, 1 czerwca 2019

 szczegóły
także kliknij numer pary, żeby obejrzeć jej historię, lub użyj listy historii
 m-cenr wkokrklubwynikPKLPDF
 136Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
11.0
WPRAL Poznań 67.6650113
 231Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
4.0
5.0
LDVeolia Łódź 51.0846110
 315Andrzej Syrek
Grzegorz Dembiński
12.0
7.0
WPKTB Konin 45.9642107
 419Jolanta Sendacka
Zbigniew Frank
13.0
5.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury Łódź 44.8839104
 538Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Gąsiorowski
5.0
13.0
LDWtórmex Radomsko 43.0035101
 643Tomasz Paluchowski
Andrzej Prasalski
13.0
7.0
MA
PD
K2 Rebid
Hetman Białystok
41.793198
 733Wacław Stupnicki
Marek Szabałowski
4.0
3.0
ZPMEC-KPPD Szczecinek 39.612896
 816Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
12.0
12.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 31.632494
 962Adam Robak
Sławomir Czech
13.0
7.0
SL
LU
Dąbrowa Górnicza
SPS EKO-RÓŻANKA
31.192192
 1058Włodzimierz Choinkowski
Andrzej Zapałowski
7.0
4.0
LDMKS Bzura Ozorków
Rondo Łódź
28.281790
 1164Piotr Wulkiewicz
Jarosław Łaszczuk
7.0
7.0
PD
LD
Hetman Białystok
LKS Piast Sieradz
27.541388
 1241Zdzisław Świątek
Paweł Siwiński
13.0
12.0
LBGSBS KART-EL Gorzów Wlkp. 24.771086
 1357Andrzej Krakowiak
Jerzy Gaworczyk
5.0
5.0
LDPKB BINŻ Bełchatów
Wtórmex Radomsko
22.941084
 1434Krzysztof Gawędzki
Rafał Furgal
5.0
4.0
SLIMPAS MDK KATOWICE POŁUDNIE
ZTB Zawiercie
22.14982
 1525Sławomir Bolesta
Zenon Wierzbicki
9.0
5.0
PD
WP
Hetman Białystok
Kopernik Veolia Poznań
18.42980
 1639Krzysztof Staśkiewicz
Włodzimierz Robak
3.0
3.0
WPKopernik Veolia Poznań
Sokoły Poznań
17.87878
 1745Grzegorz Rojewski
Stanisław Janik
13.0
13.0
WP
LB
GRICON STARKA PAB Poznań
GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
17.01776
 1811Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
13.0
11.0
WPUKB KLEKS Szamotuły 13.80774
 1944Tadeusz Grobys
Włodzimierz Grobys
4.0
1.5
WPPlatan Pleszew 12.06672
 2052Witold Pietrzak
Ziemowit Nowak
2.5
5.0
PMSCK IMPAS Sztum 11.06570
 2129Kazimierz Gralak
Antoni Sękowski
18.0
18.0
PMPRZYSTAŃ Juszkowo
COMPENSA Gdańsk
9.38568
 2259Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPUNIA WINKHAUS Leszno 8.53466
 2312Krzysztof Szymczak
Sławomir Maciejewski
5.0
5.0
WPPlatan Pleszew 6.33464
 2414Zdzisław Pawlicki
Mirosław Staszewski
4.0
5.0
LDVeolia Łódź 5.26362
 2520Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
5.0
5.0
LDPKB BINŻ Bełchatów
Wtórmex Radomsko
5.23260
 2653Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPIOR I Poznań 5.00258
 2746Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
7.0
WPELEKTROWNIA PAB Żelichowo 2.85156
 2849Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
4.0
 
WP
NZ
Karo Poznań
 
-0.04154
 2932Krzysztof Pieles
Henryk Krakowiak
1.0
3.0
LD 
Ares Piotrków Tryb.
-0.07152
 3054Marek Witek
Andrzej Kazimierowicz
21.0
4.0
SL
OP
TBS MAGMA Zawiercie
BLOTKA Dobrodzień
-0.17150
 3122Maciej Szalewicz
Andrzej Wiosna
4.0
5.0
LD
KP
Veolia Łódź
DOL-BY I Bydgoszcz
-2.50148
 3240Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
3.0
5.0
LDPKB BINŻ Bełchatów -2.62146
 3361Stanisław Zakrzewski
Witold Szczepaniak
17.0
5.0
WPELEKTROWNIA PAB Żelichowo
WKBS Września
-4.89144
 3448Ireneusz Różycki
Dariusz Śledziewski
5.0
5.0
LDMKS Bzura Ozorków -5.06142
 3542Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
1.5
1.5
WPPAB Poznań -7.11140
 3660Karol Kałuziński
Adam Motyka
5.0
4.0
LDWtórmex Radomsko -7.15138
 3718Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
13.0
5.0
LDKDK I Kutno
LKS Piast Sieradz
-9.77136
 3826Ireneusz Płocha
Ryszard Jaśkiewicz
4.0
11.0
SL
MP
SINGLETON ŚLĄSK Katowice
Leskowiec Wadowice - Beskid Andrychów
-12.48134
 3928Bogdan Świątek
Janusz Zwierzyński
12.0
11.0
WPKTB Konin
UNIA II Leszno
-14.35132
 4027Waldemar Sroczyński
Dariusz Lisiecki
11.0
4.0
LB
WP
Ilanka 1 Rzepin
Platan Pleszew
-16.36130
 4137Marek Tyran
Tomasz Radwański
13.0
5.0
LDInwit Pabianice
LKS Piast Sieradz
-17.50128
 4221Leszek Wójtowicz
Robert Pasek
2.5
2.5
MAZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom -17.83126
 4351Sylwester Sokół
Piotr Trębski
4.0
2.5
LD
MA
Olimpia Łowicz
Piast I Feliksów
-22.38124
 4455Krzysztof Robaszek
Piotr Piotrowski
5.0
5.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury Łódź -23.15122
 4530Zbigniew Jaworski
Mirosław Piątkowski
4.0
5.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury Łódź -26.85120
 4623Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
2.0
2.0
WPCybinka Poznań -29.32118
 4724Krzysztof Sobierajski
Alfred Kram
5.0
5.0
LDJagielloński Ośrodek Kultury Łódź
Rondo Łódź
-30.29116
 4850Dariusz Sterniczuk
Justyna Łaniewska
5.0
2.0
PD
WP
MOK Mońki
IOR I Poznań
-30.62114
 4913Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
7.0
5.0
PMWIMPEL Gdańsk
GTB - BLACKWOOD Gdańsk
-41.48112
 5063Andrzej Sadowski
Marek Krawczyk
4.0
1.5
MAZAMŁYNIE ZA KOMBUD SA Radom -43.00110
 5156Krzysztof Pietruszka
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MAPiast I Feliksów
Piast II Feliksów
-50.6918
 5217Wacław Krawiec
Krzysztof Gontarczuk
 
 
PK
NZ
  -66.6716
 5335Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WPDąbrówka Naukabrydza.pl Poznań
 
-68.3414
 5447Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
2.0
2.0
LDVeolia Łódź -98.5712

 

 Pary.4.1.0.23 ©Jan Romański'2005, strona wygenerowana 2019-06-01 o 15:06:37